Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid

Als u in Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid Ho Chi Minh-stad verblijft, kunt u de Dierentuin en botanische tuin van Saigon bereiken, gelegen op circa 2 km afstand.

Als gasten verblijven in Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid, hebben ze toegang tot een balkon, een zitruimte en een keuken voorzien van airconditioning. Voor extra gemak is er een apart toilet, een douche en een wasmachine beschikbaar in het appartement. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

De zelfcatering faciliteiten hebben een ingerichte kitchenette met een waterkoker en een koelkast.

Het Herenigingspaleis ligt binnen circa 10 minuten met de auto, terwijl de Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstandkerk op 450 meter afstand van het appartement is. Gasten kunnen Thống Nhất Stadion op circa 2,1 km afstand bezoeken. Het is gesitueerd op 150 meter ervandaan Ga Sai Gon bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid Ho Chi Minh-stad
Ch 2Pn Ha Do Q10 -Khoa Home Iris 3
Mobiele prijsaanbieding

Ch 2Pn Ha Do Q10 -Khoa Home Iris 3

58 m van de accommodatie
Can Ho Luxury Ha Do Quan 10, Duong Ba Thang Hai, Ho Chi Minh
Mobiele prijsaanbieding

Can Ho Luxury Ha Do Quan 10, Duong Ba Thang Hai, Ho Chi Minh

8.7
Fantastisch 7 beoordelingen
125 m van de accommodatie
Ha Do Centrosa - Orchid 1 - 15.12A The Best Apartment - Free Pool
Mobiele prijsaanbieding

Ha Do Centrosa - Orchid 1 - 15.12A The Best Apartment - Free Pool

126 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Ho Chi Minhstad Luchthaven
    8 km

    Treinstations

    Hoa Hung Train Station
    800 m

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst
    • Wasserij
    • Stomerij
    • Tours/Ticketservice
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Keycard toegang

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid?
      Populaire plekken in de buurt van Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid zijn onder andere het Herenigingspaleis, het Historisch Museum van Vietnam, de Bến Thành-markt.
    • Hoeveel kost het om bij Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid te verblijven?
      Een overnachting in Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid kost $171.
    • Welke betaalmethoden accepteert Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid?
      Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Mastercard
      • Visa
      • American Express
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Lang Nuong Nam Bo en Home Finest Saigon Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid?
      Internet is gratis beschikbaar in Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid.
    • Is er een keuken in Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid?
      Bij Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker en een koelkast.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Ho Chi Minhstad Luchthaven
    8 km

    Treinstations

    Hoa Hung Train Station
    800 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Ha Do Centrosa Apartments Iris Orchid Ho Chi Minh-stad
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten